Výklopné KASKO markýzy

Z jedinečného designu výklopných KASKO markýz budete nadšení

Přemýšlíte, jak efektivně zastínit balkóny, malé terasy či výkladní skříně a současně zabránit prostupu slunečních paprsků do interiéru? Přidejte se k mnoha spokojeným majitelům KASKO markýz s vyklápěcím mechanismem, které se kotví na fasádu. Pomocí mechanického nebo elektronického ovládání markýzu jednoduše sklopíte, a tak nenaruší vnější vzhled vašeho rodinného nebo bytového domu.

Výklopné rolety vám rádi doplníme také o ovládací senzor na počasí, který se postará o automatické sklápění a vyklápění podle intenzity slunečního záření a síly větru. Dodáváme i modelové řady s krytem návinu, který zajistí ochranu látky před deštěm a nadměrným vlhkem. Vyberte si z mnoha typů látek, které jsou dostupné jak v jednobarevných, tak vícebarevných či vzorovaných variantách.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Chcete se dozvědět více o látkách, ovládání, motorizaci nebo nahlédnout do vzorníků? Kontaktujte nás. Bližší informace vám rádi sdělíme.

Poptávka

Svým charakterem se používají pro zastínění výkladních skříní, vchodů a oken na historických budovách, pro stínění oken a malých balkónů. Markýza výklopná UNION je bez krytu návinu. Velký výběr vzorů látek doladí architektonický vzhled objektů.

Markýza UNION K je kazetová, s krytem návinu. V případě většího počtu markýz je pohodlnější motorické ovládání se spínačem nebo dálkovým ovládáním. Velký výběr vzorů látek doladí architektonický vzhled objektů.

Ideální oblíbené řešení pro zastínění balkónů bytových domů. Markýza výklopná UNION B je bez kazety. Velký výběr vzorů látek doladí architektonický vzhled objektů.

Vzorované


Jednobarevné


PVC

 

Soltis 92

 

manual motor  vypinaci  radio  auto  casi