KASKO textilní roletky DEN/NOC

Textilní roletky KASKO navodí atmosféru dne i noci

Vysoce dekorativní textilní roletky přináší skvělý způsob stínění v místnostech s možností nastavení intenzity prostupujícího světla. Vzhledem k pestrému výběru látek v různých barevných kombinacích  slouží jako designový architektonický prvek, který se hodí nejen do moderních interiérů. Kouzlo textilních roletek spočívá ve střídání pruhů síťoviny a látky, jejichž překrýváním během chvilky nastavíte míru zastínění podle potřeby.

Chcete do místnosti vpustit co nejvíc světla? Nastavte roletky do polohy „den“. Během okamžiku pak celou plochu okna zastíníte posunutím látky do polohy „noc“. Roletky se vyznačují svou univerzálností, protože se dají jednoduše namontovat jak na zeď či do stropu, tak do rámu oken (včetně střešních).

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro další technické informace, vzorník látek a jiné dotazy nás bez váhání kontaktujte.

Poptávka

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s navíjením látky pomocí řetízku, určená hlavně pro montáž na rám okna.

BEZ KRYTU NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s navíjením látky pomocí řetízku, určená hlavně pro montáž na stěnu.

S KRYTEM NÁVINU A S KRYCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na křídlo okna. Látka je po stranách zajištěna krycími lištami.

S KRYTEM NÁVINU A S VODÍCÍMI LIŠTAMI

Textilní roletka s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem určená pro montáž na rám okna. S krytem návinu a vodicími lištami.

S KRYTEM NÁVINU, VOLNĚ VISÍCÍ
Jednoduchá volně visící textilní roletka s krytem návinu, bez krycích lišt, s řetízkem ovládaným navíjecím mechanismem navíjení látky pro montáž přímo na zeď, nebo strop.

Alyssia

Alyssia II

Grace

Grace II

Grace III

Grace IV

Grace V

GRACE VI BO

Grace VII

Grace VIII

Alyssia III

retizek