KASKO sekční garážová vrata

Pohodlné ovládání sekčních garážových vrat si oblíbíte

Hledáte garážová vrata, která se budou snadno ovládat, zabezpečí vaši garáž, zabrání únikům tepla a podtrhnou vzhled domu? Pořiďte si KASKO sekční garážová vrata, která ve své kategorii patří k těm nejžádanějším. Protože jsou vrata vyrobena z odolných precizně opracovaných materiálů, budou vám sloužit po mnoho let. Plášť sekce je vyroben z galvanizovaného plechu s poplastovaným povrchem. Konstrukce je zhotovena z pevné galvanizované oceli, která je povrchově upravena pozinkováním. Na výběr máte ze 4 typů trendových panelů, které povýší vzhled vašeho domu na novou úroveň.

Sekční garážová vrata jsou složena z jednotlivých sekcí, které se během pár vteřin zasunou do prostoru pod stropem. V garáži vám tak zůstane spoustu místa nejen pro parkování, ale třeba i uložení sezónních věcí. O rychlé a pohodlné otevírání vrat se postará tichý elektrický pohon, který můžete ovládat tlačítky nebo dálkovým ovladačem. Díky nabídce různých konstrukčních typů a doplňků si zvolíte vrata, která k vašemu domu prostě sednou.

S dotazy ohledně jednotlivých typů, rozměrů, konstrukčních variant, možností panelů, příslušenství a doplňků se na nás obraťte. Rádi vám poradíme.

 

NADSTANDARDNÍ BARVY - VZORNÍK RAL
RAL vzorníkVzorník barev RAL je celosvětově uznávaný standard pro stupnici barevných odstínů, který se používá především v průmyslové výrobě interiérových či exteriérových nátěrových hmot a stavebnictví obecně. Jeho smyslem je především možnost získání vždy přesně stejného odstínu barvy. Nabízíme naše garážová vrata v barvách palety RAL Classic která obsahuje 213 odstínů. Více informací  i s ukázkami vizWikipedie , nebo můžete navštívit jednu  z našich poboček pro nahlédnutí do katalogu barev.

motor  vypinaci  radio