Screenové rolety KASKO

Funkční stínění pro moderní domy pomocí screenových rolet

Říkáte si, že by vaší fasádě slušelo stínění, které by ozvláštnilo vzhled domu a současně přineslo efektivní řešení ochrany před sluncem? Díky screenovým roletám KASKO  snadno zastíníte jakýkoliv typ venkovního prostoru – pergolu, balkón, chatu, dvorek, zimní zahradu i výlohu. Látky screenových rolet jsou dostupné v mnoha barvách a vzorech.

Rolety lze ovládat mechanicky pomocí kliky, nebo elektronicky s využitím elektropohonu. Ten můžete řídit pomocí vypínačů, dálkového ovládání, nebo aplikace v mobilním telefonu. Ke screenovým roletám KASKO vám rádi dodáme i spolehlivé čidlo, které se postará o automatické stahování a vytahování rolety podle aktuálního počasí. Pokud začne pršet nebo foukat silný vítr, roleta se automaticky zasune, a tak bude chráněna před rizikem poškození. 

Nabízíme ty nejlepší ceny

Poptávka

Screenové rolety jsou moderním stínicím prvkem, který nachází využití v zastínění malých i velkých ploch až do rozměru 6 × 3 m. Jsou proto ideální pro stínění pergol, zimních zahrad, kancelářských budov či rodinných domů.

Screenová roleta GHIBLI I má kryt návinu a fixaci látky lankem. Široká nabídka barev a typů látek.

Screenová roleta UNION L je bez krytu návinu a fixaci látky lankem. Široká nabídka barev a typů látek.

TARA PREMIO VZORNÍKY:

SCREEN F12

SERGE 3%

SERGÉ-D-LIGHT

SERGÉ-XINIX

SOLTIS-HORIZON-86

SOLTIS-OPAQUE-B92BLACK-OUT

SOLTIS-PERFORM-92

 

UNION L a GHIBLI I VZORNÍKY:

Jednobarevné

Polyscreen

PVC

Screen

Soltis-92

Vzorované

 

 

manual motor  vypinaci  radio  auto  casi  io