KASKO látkové plisé žaluzie

Plisé žaluzie KASKO obstojí i na oknech atypických tvarů

Plisované látky jsou oblíbenou volbou nejen mnoha módních návrhářů, ale také interiérových designérů. Není se čemu divit – na dotek příjemné a esteticky hodnotné žaluzie vyrobené z plisované látky podtrhnou vzhled jakéhokoliv interiéru a povýší jej na novou úroveň. Hledáte-li elegantní a flexibilní designový prvek pro zastínění oken, pak jsou KASKO plisé žaluzie jasnou volbou.

Na výběr máte z mnoha typů látek a barevných odstínů, které dokonale sladíte se stylem vašeho bydlení. Velkou výhodou plisé žaluzií je jejich flexibilita a nepřeberné možnosti využití. Skvěle obstojí tam, kde je montáž jiných typů vnitřního stínění obtížná. Plisé látkové žaluzie bez problémů nainstalujete i na střešní nebo stropní okna, stejně tak i na okna šikmého, půlkruhového či kruhového tvaru.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Technické informace od A po Z, typy modelů, možnosti barevného sladění apod. s vámi rádi probereme individuálně. Stačí, když nás kontaktujete.

Poptávka

Žaluzie Plisé představují velmi efektivní, dokonalý a estetický způsob zastínění. Materiálem pro stínění je speciální plisovaná látka. Díky své univerzálnosti a široké škále barev látek je plisé vysoce elegantním doplňkem každého moderního interiéru.

Cortina

Formosa

Nuevo I

Sala

Andria

Fiore

Nuevo II

Siena

Florence

Capri I

Capri II

Cortina II

Ferrara I

Ferrara II

Modena

Nuevo III

Palermo I

Palermo II

Trani

Verona

plise_ovladani