KASKO plisé dveřní sítě

Dveřní plisé sítě KASKO – designový prvek, který vás ochrání před hmyzem

Hledáte způsob, jak zatočit s nepříjemným poletujícím hmyzem, ale klasické řešení v podobě instalace síťoviny se vám nelíbí? Pořiďte si moderní plisé dveřní sítě, které jsou vyrobeny z poutavé plisované síťoviny. Kromě ochranné funkce plní i funkci dekorativní. Proto se hodí do současných interiérů, u kterých je zásadním kritériem výběru právě design.

Moderní plisé dveřní sítě vyniknou například u vstupů na terasy nebo zimní zahrady. Instalují se do ostění, nebo přímo na stěnu či rám. Jsou dostupné v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Neomezí průchodnost do venkovních prostorů, navíc jsou dostupné i v bezbariérovém provedení. Společné chvíle s rodinou nebo přáteli vám tak nepřekazí mouchy, komáři ani jiný poletující hmyz.

Nabízíme ty nejlepší ceny

Pro více informací o jednotlivých typech, rozměrech, variantách apod. nás neváhejte kontaktovat.

Poptávka

Plisé síť Ready je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám. Jedná se o bezbariérový systém v provedení jednokřídlém nebo dvoukřídlém.
Max. šířka: 3,8m
Max. výška: 2,45m
Min. výška: 2,05m²

Plisé síť Easy je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám. Vyrábí se pouze v jednokřídlém provedení.
Max. šířka: 5,3m
Max. výška: 2,42m
Min. výška: 2,02m²

Plisé síť MINI je vhodná pro montáž do ostění, ve spojení s vynášecím profilem také pro montáž na stěnu či na rám.
Pouze v jednokřídlém provedení. Používá se v případě potřeby úzkých profilů.
Max. šířka: 1,9m
Max. výška: 2,42m
Min. výška: 2,02m²